Постинг
17.05 17:35 -
Ако страна, която харчи 1 трл. долара за армията си, не може да победи страна, която харчи 10 млрд. долара, значи, че първата има сериозен проблем.
Автор: kolevdobri
Категория: Политика
Прочетен: 429 Коментари: 0 Гласове:
Последна промяна: 17.05 17:35
Прочетен: 429 Коментари: 0 Гласове:
0
Последна промяна: 17.05 17:35
За какво американските данъкоплатци дават толкова пари за армията, след като тя не може да се справи с армия, която е 100 пъти по-малко финансирана?
Значи цялостната организация на водене на военни действия с конвенционални средства отива по дяволите. Тези диспропорции показват, как американските политици и военни ограбват парите на данъкоплатците, без на практика да могат да свършат някаква работа. Един провлак не могат да опазят с цялата си военна мощ. Три самолетоносача и три корабни групи за подкрепа, стотици модерни самолети, радио станции, космически сили и накрая какво - ЕДНО ГОЛЯМО НИЩО. Някакви с едни малки лодки ги направиха на луди.
Ние също вървим по този път. Огромни военни разходи и накрая - НИЩО.
Значи цялостната организация на водене на военни действия с конвенционални средства отива по дяволите. Тези диспропорции показват, как американските политици и военни ограбват парите на данъкоплатците, без на практика да могат да свършат някаква работа. Един провлак не могат да опазят с цялата си военна мощ. Три самолетоносача и три корабни групи за подкрепа, стотици модерни самолети, радио станции, космически сили и накрая какво - ЕДНО ГОЛЯМО НИЩО. Някакви с едни малки лодки ги направиха на луди.
Ние също вървим по този път. Огромни военни разходи и накрая - НИЩО.
Няма коментари
Търсене
За този блог

Гласове: 2642